Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Парафіяни з Устя на Миколаївщині активно служать військовим та постраждалим від війни

Понад місяць війни та мужньої боротьби на всіх фронтах. Активну участь в досягненні нашої перемоги беруть парафіяни храму святого Микити з с. Устя біля Миколаєва. Близько 30 уродженців села на передовій захищають Батьківщину, а в селі розпочався “фронт допомоги”. З першого дня більше сотні парафіян збираються в храмі на богослужіння та Вервицю.

В перші ж дні війни парафіяни закупили для військових медикаментів на суму 12 360 гривень і долучились до купівлі авто для прикордонників. Відразу поставили на конвеєр плетіння і виготовлення сіток для військових – 120 маскувальних сіток вже оберігають наших захисників. За цей місяць господині виготовили для потреб армії 1800 банок тушкованого м’яса, спекли сотні булочок зібрали багато продуктів.

Також село Устя відкрило двері наших домів для більш ніж 80 тимчасово переміщених осіб. Відправили допомогу на Київщину, Попасну, для Національної Гвардії. Щира подяка всім жертводавцям  за відкриті люблячі серця, а нашим воїнам за мужність та відвагу! Слава Україні!!!