Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Парафіяльний табір «Матері та дитини» провели у Брюховичах

7-9 лютого 2020 року, в монастирі Отців василіян у Брюховичах відбувся традиційний зимовий «Табір Матері та дитини», який організувала парафія Всіх Святих Українського Народу м. Стрия.

У програмі табору була щоденна спільна молитва, Божественна Літургія. Для дітей сестри Воплоченого Слова організовували насичену програму: витвори з різних матеріалів ручної роботи, ігри та конкурси.

У тому ж часі для матерів кожен день був насичений тематичними зустрічами, серед яких конференція на тему «Виховання дітей. Гіперопіка – патологія, яка руйнує», яку провів о. Назар Юзвяк, духівник табору. Гостем табору був о. Дмитро Романко, сімейний психолог, який провів цікаву зустріч на тему «Роль та участь батька у житті сімї».

Окрім цікавих зустрічей, сестри організовували перегляд фільму про життя святих, які мотивують та надихають згідно Божої Волі приймати відповідальність материнства та батьківства у житті та вести християнський спосіб життя.

На завершення табору діти організували для своїх матерів цікавий концерт та всі учасники табору, сповнені позитивних вражень, повернулись до своїх домівок.

Повідомив о. Назар Юзвяк