Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Освячення престолу в храмі у с. Старі Стрілища

6 червня 2019 року, Преосвященний владика Богдан, єпископ-помічник Стрийської єпархії, звершив чин освячення престолу в храмі Вознесіння Господнього с. Старі Стрілища, що на Жидачівщині. «Сьогодні Господь дає людству видимий знак того, що людина теж може осягнути небо», – звернувся у своїй проповіді Архиєрей до усіх присутніх, розважаючи над текстом Євангеліє празника Вознесіння Господнього, вказуючи на те, що кожна людина народжена для неба і завдяки жертві Христовій отримала це небо в дар. Але в житті людини, на шляху до осягнення неба, також можливими є терпіння, котрі теж і сам Христос досвідчив, щоб прихилити людині небо.

Владика Богдан підкреслив, що небом людини є також і її внутрішній стан, коли вона живе в любові й радості, будучи в такий спосіб свідком Христа на землі.

Говорячи про дари, котрі залишив Ісус для цілого людства після свого Вознесіння, а саме: Таїнство Євхаристії – своє Тіло і Кров, Слово Господнє у Євангелії, проповідник закликав вірних застановитися над тим, що кожен з них залишить по собі на землі. І важливо є залишити не гріх, але благодать, котра буде свідченням правдивого християнина.

Завершуючи свою проповідь, владика Богдан застановився над благословенням Ісуса, котре Він уділив своїм учням і яке є даруванням миру, ласки Божої та сили бути християнами. Від так єпископ закликав усіх, щоб в силу різних терпінь, котрі людина може досвідчувати, керуватися миром і мати в Дусі Святому силу бути ревними громадянами неба.

Прес-служба Стрийської єпархії