Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Освячення оновленої студентської каплиці в стрийському ВПУ №34

11 лютого 2022 року, Преосвященний владика Богдан Манишин, єпископ-помічник Стрийської єпархії звершив Чин освячення оновленої каплиці в Стрийському ВПУ №34, яка служитиме для молитовних потреб численних студентів та викладачів. Після освячення, єпископ у співслужінні зі священнослужителями деканату міста Стрий та студентськими капеланами, очолив Божественну Літургію.

Звертаючись до присутніх в часі богослужіння, владика Богдан сказав: “Освячуючи цю відновлену каплицю, ми можемо сказати, що туди, де ми живемо, де працюємо – ми завжди запрошуємо Бога, щоб Він прийшов та освятив наше життя. Приміщення є важливе, але те, якими ми сюди приходимо та виходимо звідси, залежить тільки від нас, тому що ми маємо завжди змінюватися на краще. Десять років тому все було зовсім по-іншому: не було війни, ми мали інші пережиття, багато хто був живий… Десять років тому тут були інши студенти, з іншим побажанням, світоглядом. Але попри те, що час є невблаганний, ми в тому часі маємо ласку співтворити з Богом, та робити добрі зміни у своєму духовному житті та в нашому суспільстві”.

“Хай ця сьогоднішня подія віднови цієї гарної студентської каплиці стане ще одним поштовхом і побажанням, щоб зробити багато прекрасних діл. Що там, де ми живемо мають поставати місця молитви, де ми запрошуємо Бога в своє життя. І ця каплиця є явним виявом того, що ми запрошуємо Бога у своє життя. Хай студенти, які тут навчаються запрошують Бога у своє життя, в місце свого навчання, праці, в свої родини і не хай завжди будуть від цього щасливі. А у вас, дорогі педагоги, нехай ці молоді люди, які згодом стануть старшими, завжди впізнають тих, хто впустив Бога у своє життя, хто дозволив Йому вести їїх за руку, був щирим, твердим, можливо принциповим, але люблячим. Нехай їх привітання та подяка будуть прекрасними моментами у вашому житті”, – сказав єпископ завершуючи проповідь.

Пресслужба Стрийської єпархії