Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Освячення каплиці у Стоділках

7 липня 2019 року, Преосвященний владика Тарас звершив чин освячення каплиці у с. Стоділки, що на Городоччині. У своєму духовному слові до вірних через призму постаті Івана Предтечі, «який у довгому ряду ізраїльських пророків і праведників, за Божим провидінням, був поміщений безпосередньо перед Месією, щоб підготувати Йому дорогу своєю проповіддю і свідченням життя»,  єпископ підкреслив цінність кожної людини в очах Божих, а зокрема – покликання бути синами і дочками в Його Сині.

«Бог сприятливий для людини: Він хоче для неї життя, бажає їй спасіння. Бог є сприятливим для свого народу, Він хоче його вчинити благословенням для всіх народів землі. Бог є сприятливим для людства: провадить його історичною прощею до землі, де панує мир і справедливість», – сказав єпископ, розкриваючи значення імені «Іван».

Говорячи про покликання Предтечі Івана проповідник звернув увагу вірних на молитву пророка: «Мій Бог – моя сила», котра наповнила його життя силою та завдяки якій він звершив свою місію і став «зразком віри, зразком послідовності і мужності в захисті істини».

«Майте відвагу перед лицем світу визнати і прийняти пріоритетними у вашому житті духовні цінності – вірність Богові та своєму покликанню, ставши живими їх свідками», – закликав на завершення усіх присутніх владика Тарас.

Прес-служба Стрийської єпархії