Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Об’єднані заради миру та перемоги. Парафіяни з Городка невтомно допомагають військовим та постраждалим від війни

Війна, яка триває в Україні вже протягом двох тижнів не може нікого залишити байдужим Під керівництвом священників, вірні в парафіях гуртуються та організовують спільну працю: стараються допомагати військовим, людям які перебувають в зоні бойових дій, а також вимушено переселеним особам, котрі покинули свої домівки, втікаючи від ворожих бомбардувань, надаючи їм прихисток у власних домівках.

При багатьох храмах єпархії працюють пункти збору гуманітарної допомоги для жителів міст і сіл, де вирує війна. Одним з таких є церква Благовіщення Пресвятої Богородиці в місті Городок, де під керівництвом місцевого священника – волонтера та капелана отця Михайла Греділя та спільноти Апостольстка Чота, розгорнуто своєрідний штаб, який працює зранку до вечора, щоб надати допомогу всім, хто потребує.

За словами отця Михайла, у пріоритеті є забезпечення наших військових усім необхідним, згідно їхніх запитів та  можливостей парафії: «Дякуючи Богу і добрим людям від початку повномасшабного вторгнення Росії в Україну, ми змогли допомогти понад двом сотням хлопців, котрі захищають Батьківщину, постійно відправляємо допомогу у різні військові частини та місця дислокації нашої армії згідно потреб». Завдяки старанням священника та парафіян, допомозі українців з-за кордону та налагодженій логістиці, вантажі з допомогою вже відправлено до Києва, Ірпеня, Харкова, Одеси, Запоріжжя та інших міст.

Стараються городківчани допомагати і тим, хто через лихоліття війни був змушений покинути свій рідний дім. За словами отця Михайла та його дружини Уляни, багато мешканців звернулись до нас із готовністю допомогти дітям і жінкам, які приїжджають зі східних і північних областей та по кілька днів мерзнуть на кордоні. Саме для них парафіяни приносять усе необхідне, а наші учасники спільноти Апостольська Чота та волонтери відвозять і роздають у прикордонній зоні, а також частують охочих гарячим чаєм з печивом.

Пресслужба Стрийської єпархії

Святлини: facebook-сторінка парафії Благовіщення м. Городок