Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Новий навчальний рік розпочинаємо із добрих справ

До 1-го вересня молодіжна спільнота “Апостольська Чота” при храмі Благовіщення Пресвятої Богородиці, що у Городку, провели благодійну акцію “Допоможемо зібрати дітей до школи”. Метою було забезпечити канцелярськими приладдями дітей міста та району, сім’ї котрих опинились у важких життєвих обставинах. Збір потрібних для навчання в школі речей тривав з 20-го по 31-ше серпня. 

Першого вересня, після трьох місяців відпочинку, в українських школах розпочинається новий навчальний рік. Для усіх школярів в цей день, вперше після літніх канікул, звучить дзвоник, котрий означає, що вже час сідати за парти. Красиві квіти, охайний одяг, новенькі зошити та ручки – ті речі, які батьки готують для своїх дітей з початком кожної осені. В повному “обмундируванні” учні приступають до навчання. Та, на жаль, не у всіх сімей є можливість забезпечити своїх дітлахів необхідними речима, через що школярі не можуть повноцінно навчатись та відчувати себе комфортно у шкільному середовищі, від чого страждає їхня можливість проявляти свої таланти.  

Різні складні життєві обставини можуть спіткати кожного. Тому учасники “Апостольської Чоти» вирішили організувати акцію до першого вересня, котра допомогла б потребуючим сім’ям забезпечити їхніх учнів канцелярськими приладдями. За час акції було зібрано таку кількість зошитів, ручок, олівців та інших канцтоварів, що вдалось підготувати двадцять дві дитини з міста Городка та семеро дітей із Городоцького району до нового навчального року. Разом із канцтоварами учасники організації відвезли дітям пакунки із продуктами з акції “Корзина добра”, що діє на постійній основі в магазинах міста Городка.

Спільними зусиллями мешканці міста, а також власники магазинів канцтоварів разом із учасниками «Апостольської Чоти» зробили велике добро для юних хлопців та дівчат, давши їм зрозуміти, що вони не самі у цьому великому світі та що допомагати легко.