Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

«Нехай ваше служіння буде промовистим і будьте щасливими у своєму служінні, йдучи за Ісусом», – владика Богдан

13 грудня 2020 року в Катедральному храмі Успіння Пресвятої Богородиці м. Стрий Преосвященний владика Богдан Манишин, єпископ-помічник Стрийської єпархії УГКЦ, рукоположив п’ятьох дияконів.

Розважаючи над текстом недільного Євангелія, єпископ підкреслив, що коли людина переживає терпіння, то Господь говорить мовою дотику і зціляє. Той дотик, за словами владики Богдана, кожна людина досвідчує у Сповіді, коли отримує прощення своїх гріхів та єднається з Ісусом в Євхаристії.

«У своєму терпінні вона має замилування в Божому законі, не покидає спільноту навіть тоді, коли інші ставляться до неї упереджено», – сказав Архиєрей, характеризуючи жінку, котру зцілив Христос, вказуючи на чесноту смирення цієї жінки у її терпінні.

Також єпископ закликав вірних до особливого зустрічі з Спасителем в часі коли готуємось до Різдва: «Переживаючи час різдвяного посту важливо є відновити мову дотику, маючи замилування в Божому законі – Його Слові, котре нас рятує».

Після Літургії владика Богдан привітав новопоставлених дияконів і подякував їхнім батькам за дар життя їхніх синів, котрих вони посвятили Господеві: «Нехай ваше служіння буде промовистим і будьте щасливими у своєму служінні, йдучи за Ісусом», – побажав єпископ.

 

Прес-служба Стрийської єпархії