Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

«Не шкодуймо Богові нічого! Бо все, що Йому даруватимемо, збережемо навіки», – владика Тарас у Дулібах

4 грудня 2021 року парафіяльна громада УГКЦ села Дуліби відзначала храмовий празник Ввведення у храм Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії. З цієї нагоди Преосвященний владика Тарас, Єпарх Стрийський, очолив Архиєрейську Божественну Літургію, в часі якої уділив Таїнство Священства двом дияконам, випускникам Львівської Духовної Семінарії Святого Духа, Мамчину Володимиру та Коцану Богдану.

В часі своєї проповіді єпископ, представивши історичний контекст події сьогоднішнього свята, підкреслив, що в Єрусалимський храм входить Пресвята Діва Марія, котра має стати новим храмом, кивотом Нового Завіту, вмістилищем живого Бога, започатковуючи Новий Заповіт єдності людини з Богом.

Владика Тарас зауважив, що невміння дарувати себе Богові є причиною присутності у світі несправедливості, війн і окультизмів, що свідчить про те, що людина, яка покликана бути храмом для Господа є пустою і тоді в ній домінують інші божки. А ввійти в таїнство Божого життя у вічності людина зможе, якщо буде мати на собі ознаки Його величі: доброти, милосердя, прощення, лагідності та покірності.

А сьогоднішній празник, за словами Архиєрея, відкриває нам таємницю Бога, котрий хоче зробити людське серце храмом – місцем своєї присутності. А там де є Бог – там є вічність.

«Не шкодуймо Богові нічого! Бо все, що Йому даруватимемо, збережемо навіки. І якщо будемо дарувати Йому себе, будемо здатні прийняти Його у своє серце, щоб дати Господеві право міняти цей світ, а історію життя людей на історію спасіння», – звернувся єпископ до усіх присутніх, завершуючи свою проповідь.

Після Літургії Преосвященний владика Тарас зачитав Декрет про створення Катехитичної школи ім. о. М. Шашкевича.

Пресслужба Стрийської єпархії.