Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

На Вознесіння Господнє владика Тарас рукоположив трьох священників

25 травня 2023 року, в день свята Вознесіння Господнього, Преосвященний владика Тарас очолив Архиєрейську Божественну Літургію в катедральному храмі Успіння Пресвятої Богородиці в м. Стрию. В часі богослужіння єпископ уділив ієрейські свячення дияконам Ростиславу Барні, Володимиру Фарату та Миколі Іванціву.

Після прочитання Євангельського уривку, владика Тарас звернувся до присутніх зі словом проповіді. У своїх роздумах над духовним змістом та значенням свята Вознесіння для нашої віри, владика Тарас звернув увагу на дві дії, які Ісус виконує перед своїм вознесінням: спочатку він запевнює учнів про дар Духа, а потім їх благословляє.

«Вознесіння Ісуса дає нам натхнення в подоланні перешкод на дорозі земного життя, якому Христос відкрив перспективу вічності у Бозі. Якщо ми довіримо Ісусові своє життя та дозволимо йому ним керувати, то будьмо впевнені, що ми в надійних руках, і ніколи не будемо самотніми за будь-яких обставин. Нас веде Розп’ятий і Воскреслий, тихо і таємно супроводить у наших проблемах і труднощах, у радощах і сподіваннях, щоб ми, оживлені вірою та скріплені з висот силою Святого Духа, всі разом несли у світ оживляючу благодать вічної Божої любові», – наголосив єпископ.

Після Великого Входу на Божественній Літургії відбулося ієрейське рукоположення. Згідно із Чином поставлення ієреїв, кандидати до священства зачитали визнання віри, а відтак владика Тарас промовив молитви пресвітерських свячень й облачив дияконів у священичі ризи єпитрахиль, пояс, нарукавники, фелон, а також отримали служебники, після цього ставши до престолу разом з єпископом та священниками служили Божественну Літургію.

По завершенні Літургії, владика Тарас привітав новопоставлених отців Ростислава, Володимира і Миколу, побажавши їм завжди бути вірним своєму служінню до якого Господь їх покликав.

Пресслужба Стрийської єпархії