Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

На Різдво владика Богдан молився у храмі Всіх святих українського народу в м. Стрию

7 січня 2022 року, в день свята Різдва Христового, в храмі Всіх святих українського народу у Стрию відбулися святкові богослужіння, які очолив Преосвященний владика Богдан Манишин, єпископ-помічник Стрийської єпархії.

О 22:45 відбулося Велике Повечір’я, а опівночі розпочалася Архиєрейська Літургія, яку очолив владика Богдан у співслужінні пароха храму о. Івана Барабаша. Після прочитання Євангелія, владика Богдан зачитав Різдвяне послання духовенству, монашеству та вірним Стрийської єпархії УГКЦ.

У своєму слові, владика Богдан побажав присутнім, щоб Господь Бог постійно народжувався і перебував у їхніх серцях, а для цього, за словами єпископа, потрібно частіше звертатися до Святого Письма, адже саме так в наших серцях, в особливий спосіб, народжується Господь Бог і ми стаємо новими людьми. Завершуючи, єпископ закликав усіх дати віднайти себе Богові, бути готовими завджи сказати йому “так”, щоб передавати іншим любов лагідного новонародженого Дитятка Ісуса.

Після Літургії було заспівано Многоліття, а також владика Богдан привітав усіх з Різдвяними святами. А відтак, перед присутніми виступив вертеп, який організували сестри Воплоченого Слова.