Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

У Дулібах на Ходорівщині поховали Героя Василя Вишиваного

9 березня 2022 року, в с. Дуліби на Ходорівщині, який загинув який загинув захищаючи Україну від ворога. Чин похорону відбувся у храмі святого Архистратига Михаїла. Попрощатись і провести в останню путь українського бійця прийшли сотні його земляків і побратимів. Свою молитовну вдячність загиблому Герою засвідчило духовенство на чолі з владикою Богданом Манишиним, єпископом-помічником Стрийської єпархії.

В останню путь, полеглого бійця прийшли провести численні мешканці міста, рідні, друзі, знайомі. На похороні були присутні військові, численні односельчани, а також представники влади, громадські активісти, волонтери, та небайдужі до чужого горя люди.

Під звучання траурних піснеспівів, домовину з тілом Героя, віднесли на сільське кладовище, де завершився чин похорону. Зі сльозами на очах та болем у серці люди несли квіти і вінки, державну символіку, лампадки. На кладовищі, під спів Державного Гімну України та залпові постріли з автоматів, тіло полеглого воїна Василя опустили в могилу! Вічная пам’ять Герою!

Пресслужба Стрийської єпархії
Світлини: Фото-відео студія “Луг” Палац культури м. Ходорів