Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Молитва родини за родину

З таким наміренням у неділю, 11серпня, вірні парохії Собору Пресвятої Богородиці смт Дашава вирушили на прощу до Страдчу.

Після Божественної Літургії у храмі разом з іншими паломниками дашавчани молилися Хресну дорогу, проходячи стаціями по страдецькій горі. Молитви й тексти розважань спонукали до глибоких роздумів про покликання християнина у цьому світі, а зокрема і про покликання до чеснотливого життя у подружжі, в сім’ї і в родині. Це покликання нелегко зреалізувати, але якраз це і є дорога до правдивого щастя і блаженства. Воно вимагає великої любові та жертвенності; таку любов Господь проявляє до людей, і Хресна дорога була нагодою глибше усвідомити цю Божу любов. Тому у щоденній наполегливій праці, і навіть боротьбі крок за кроком ми покликані реалізовувати своє покликання і зростати в любові. Дуже важливо пам’ятати, що Господь Бог сам супроводжує і допомагає нам зреалізувати це покликання, і Він сам дав нам приклад безумовної жертвенної любові, якою має бути пройняте наше християнське життя. На завершення Хресної дороги у печерному храмі молилися за мир в Україні.

Наступним пунктом прощі було чудотворне джерело у Новосілці. Тут прочани з молитвою пройшлися у купелі, набрали води і просто відпочили.

Сповнені великої радості та вдячності Богові за Його дари усі щасливо повернулися додому.