Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Молитва до сестри Василії Глібовицької, ЧСВВ в часі коронавірусної недуги

2–3 лютого 2022 року, в часі Дев’яностої сесії Архиєрейського Синоду Української Греко-Католицької Церкви в Україні, єпископи попросити молитися про допомогу та заступництво у викликах і труднощах до слуг Божих нашої Церкви, щодо яких проводяться беатифікаційні процеси. Серед них – до с. Василії Глібовицької, ЧСВВ про допомогу і засткпництво в часі коронавірусної недуги.

Сестра Василія (Олена) Глібовицька, ЧСВВ народилась 19 лютого 1895 року в с. Бовшів на Івано-Франківщині. У 17-річному віці вступила до монастиря сестер Василіянок. Відзначалася лагідністю і покірністю, сумлінно виконувала свої щоденні обов’язки, у тиші серця споглядаючи Господа. 9 жовтня 1929 року, знесилена важкою недугою, відійшла до вічності у м. Пряшеві (Словаччина). З 2013 року триває процес беатифікації зарахування сестри Василії до лику блаженних. Монахиня, яка прожила коротке життя, залишила неабиякий приклад героїчної мужності та відданості Богові. Своїми молитвами вона заступається за недужих і до нині. Відомо чимало прикладів людей, які зцілилися, молячись до сестри Василії.

Особлива молитва до с. Василії Глібовицької, ЧСВВ в часі коронавірусної недуги

Господи Чоловіколюбче, Сотворителю людського роду, що непроглядною глибиною Твого промислу провадиш душу кожного з нас до спасіння, предивно устроївши наше єство і дарувавши нам різнорідні члени нашого тіла для того, щоби ми могли повнотою прославляти Тебе.

Виводячи нас з темряви наших недосконалостей і неволі гріха, Ти Твоєю любов’ю проймаєш нас, лагідно прив’язуючи нас до Твоїх Хресних ран і страждань нашими дочасними недугами і терпіннями.

Молитвами і заступництвом твоєї слугині с. Василії (Глібовицької) зглянься, Всемилостивий Владико, на болізнь і муку твоєї дитини (вказати ім’я) та зціли важку його/її хворобу, по-новому відкриваючи його/її легені для подиху любові твого Божественного Духа і наповняючи його/її cсерце і помисл новим сенсом життя і служіння спільноті Святої Твоєї Церкви, щоби всі ми, окрилені вдячністю, могли повносило прославляти Твоє Пресвяте Ім’я Отця і Сина і Святого Духа завжди, нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь!
Сестро Василіє, моли Бога за мене/нас!

Пресслужжба Стрийської єпархії