Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Міжконфесійна Хресна Дорога у Новому Роздолі

Участь у Хресній дорозі допомагає чітко усвідомити те, що ми є тими, хто супроводжує Ісуса у Його страстях. По-суті, ми в дуже буквальний спосіб виконуємо те, що означає називатися християнином – “йти за Христом”. 12 квітня 2019 року вулицями  Нового Роздолу пройшла міжконфесійна Хресна хода.

Розпочалася вона у церкві Покрови Пресвятої Богородиці. Цьогоріч була участь у Хресній Дорозі взяла велика кількість молоді – учні  школи № 3 несли ікони стацій, було залучено ГО  МХЦ “СИНАЙ” – Українська Молодь – Христові”, ВО “Тризуб” імені Степана Бандери, НСОУ — “Пласт”. Також почергово хрест несли різні спільноти та служби: парафіяни храму Покрови Пресвятої Богородиці УГКЦ, Центр організації дозвілля для осіб з особливими потребами «Тавор», освітяни, представники міської ради, парафіяни храму св. Миколая ПЦУ, пожежно-рятувальна частина, освітяни,  спілка ветеранів АТО, медики, священики міста і завершили ходу парафіяни храму Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ.

У Хресній ході взяли участь також священики з різних конфесій, тому кожна стація окрім молитов, завершувалась проповідями про хрест, про вибір дороги для християнина, про плач матерів, про виховання дітей, про важливість визнання віри в житті, а також проповідями на патріотичну і екологічну тематику. Минаючи стації містом, усі парафіяни мали можливість замислитись і обдумувати питання чи слід гніватися на роботі, брати і давати хабарі, робити екологічні гріхи, і жити так, ніби Бог нічого не бачить.

Останнім кроком хресної дороги стала Божественна Літургія, в часі якої усі бажаючі мали можливість приступити до святих Таїнств Сповіді та Євхаристії.

На завершення о. декан Микола Міджак закликав до єднання в молитвах, про єдність церков та про важливість спільних кроків до Бога, адже Бог є любов. Дякуємо усім, хто  долучився до організації цієї прослави страстей Господа нашого Ісуса Христа.

Повідомила Дзвенислава,
учасниця Хресної ходи