Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

«Матері в молитві» с. Пісочна відсвяткували 10-ту річницю від заснування

У суботу, 8 грудня 2018 року, в храмі Успіння Пресвятої Богородиці с. Пісочна Миколаївського району відбулося святкування десятої річниці від заснування парафіяльної спільноти «Матері у молитві». Святкування розпочалися з традиційної молитви матерів, під час якої багато членкинь спільноти мали нагоду приступити до Святого Таїнства Покаяння. Після цього було відслужено Архиєрейську Божественну Літургію, яку очолив єпископ-помічник Стрийської єпархії Преосвященний владика Богдан (Манишин). Йому співслужили парафіяльні священики: парох о. Володимир Ждан і сотрудники о. Тарас Бабій та о. Микола Яцків.

Звертаючись до присутніх з проповіддю, владика Богдан наголосив на необхідності щирої материнської молитви і закликав матерів надалі заносити молитви до Господа за своїх дітей та за мир в Україні, особливо у ці нелегкі часи.

Після Літургії, єпископ привітав спільноту матерів с. Пісочна з їхнім ювілеєм, висловив слова вдячності усім матерям, які взяли участь у святкуваннях, а відтак вручив подячні грамоти для членкинь спільноти. На завершення, о. Володимир подякував владиці Богдану за спільну молитву і від імені всієї парафіяльної спільноти подарував копію старовинної ікони святого Миколая, авторства п. Мар’яни Солдак, оригінал якої знаходиться у місцевому храмі.

Прес-служба Стрийської єпархії