Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Майстер-клас писанкарства для вимушено переселених українців провели у Дашаві

13 квітня, в Дашаві провели майстер-клас писанкарства “Життя перемагає!”. Цей захід відбувся за ініціативи та підтримки Інституту душпастирства подружжя і сім’ї свв. Йоакима і Анни Стрийської єпархії та Фонду громад «Рідня». А безпосередньо все організували й провели парафіяльна спільнота та працівники Народного Дому смт. Дашава.

Більшу частку учасників майстер-класу становили вимушено переселені українці, які зараз проживають в Дашаві. А разом із ними творили писанки також дашавчани. Неможливо передати словами, які шедеври творили діти, а усмішки з їхніх обличь не згасали від початку процесу і до його завершення. Підсумком проведеного майстер-класу стала домовленість ще раз провести такий захід рівно через тиждень.

Організатори висловлюють щиру вдячність усім, хто взяв участь і в будь-який спосіб долучився до проведення цього заходу! А це: Єпархіальний Інститут душпастирства подружжя і сім’ї, Фонд громад «Рідня», Народний Дім смт Дашава та парафіяльна молодіжна спільнота “ДІМ”, яка активно взяли участь в організації майстер-класу. А також вдячність тим, хто приніс смаколики до чаю і яйця для писанок!

Повідомив о. Орест Демко