Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Літній християнський табір «Моя зустріч з Богом» провели для дітей у Ходорові

16-18 серпня 2021 року, в Ходорові при храмі святих Володимира і Ольги, з благословення пароха о. Тараса Гриціва, був організований та проведений літній християнський табір «Моя зустріч з Богом». У таборуванні взяли участь 65 дітей. Діти були поділені на 3 групи, кожна з яких мала цікаву назву і девіз. Ці дні при церкві працювали пізнавальні гуртки: музичний, філософський, перукарського мистецтва та «Літня альтанка з книгою». Були організовані цікаві розваги для дітей: християнські танці (банси), спортивні ігри, квест «Ключі від табору», естафети, таборова пошта.

Під час перебування у таборі кожен  учасник, забувши про щоденні турботи та працю, зумів знайти та показати себе: хтось у спорті, інший у представленні своєї групи, виконанні різних завдань, ще інші – проявили кмітливість в іграх та естафетах, хтось у співі чи танці. А найголовніше – усе це було поєднане зі Святою Літургією, Сповіддю та прийняттям Святого Причастя, молитвою і розважанням над Словом Божим та Святими Таїнствами, що зробило відпочинок справді духовним.

Велику подяку складаємо Богові та Пречистій Діві Марії, учасникам табору, їхнім батькам та парафіяльним священникам – о.Тарасу Гриціву та о. Роману Став’яжу, а також усім аніматорам, які цікаво провели цей табір.

 

Повідомила Зоряна Кеньо