Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Літній англомовний табір “English holidays” у Новому Роздолі

Літо – час для відпочинку, час для друзів, час для пригод і нових відчуттів. Саме так почали літо діти парафії Різдва Пресвятої Богородиці у Новому Роздолі, де з 3 по 7 червня 2019 року вперше було проведено літній англомовний табір “English Holidays” для дітей 8-10 років.

Кожен день табору розпочинався з молитви, яку учасники молились англійською мовою. Три години цікавої граматики, поділеної на цікаві блоки. Тут були і відео, і ігрове навчання, і Cooking Club, де всі змогли відчути себе справжніми кухарями. Відведено було також і час для духовного розвитку малечі – співи християнських пісень під звуки гітари.

Ну і звісно час для забав, як без цього? Молоді аніматори 1,5 години веселили дітей, навчали їх нових бансів, ігор та руханок. Надзвичайно приємно було чути від дітей власні варіанти ігор, які вони з радістю нам серйозно пояснювали, і їх було безліч! Банси перевіряли уважність дітей та вміння повторювати задані рухи під веселу мелодію.

Під час канікул діти відвідали зоопарк де провели пізнавально та весело час із забавами. На завершення усі учасники та організатори подякували Богородиці за її Материнську опіку. Щиро дякуємо організаторам канікул – парафії Різдва Пресвятої Богородиці, Language School “OK” спільно з Українською молоддю – Христові, за сприяння о. Івана Рибка та Марії Рибко.

Повідомила Дзвіна
учасниця УМХ, м. Новий Розділ