Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Команда Стрийської єпархії перемогла в міжєпархіальному турнірі з міні-футболу серед священнослужителів УГКЦ

24 вересня, в Тернополі відбувся ІV-й міжєпархіальний турнір з міні-футболу серед священнослужителів УГКЦ на честь блаженного священномученика Омеляна Ковча. Турнір, участь у якому взяли дев’ять команд та близько 100 священиків, проходив на футбольних майданчиках Тернопільського національного економічного університету.

«Спорт є унікальною можливістю обмінюватися дарами, змагатися дарами, спільно, одною командою, священичою командою прославити Господа своїми фізичними талантами, подякувати Богові за дар здоров’я, бігу, бути священиком, бути членом священичої команди, – наголосив у вступному слові єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівський Теодор (Мартинюк). – Це унікальна нагода самим фізично зростати, але й також подати приклад своїм парафіянам здорового способу життя. Господь Бог бажає, щоб ми були здорові, бо здоров’я – це є Божий дар і саме у спорті людина зростає у здоров’ї».

Благословивши отців, владика Теодор побажав радості перебувати у одній команді і змагатися, бо «сьогодні не буде переможців і переможених, всі будуть переможцями». Архиєрей привітав усі команди священиків, особливо тих, які їхали найдовше – команда священиків Закарпаття із Мукачівської єпархії УГКЦ.

Владика зауважив, що сьогодні спорт використовується дуже часто у бізнесових інтересах і тому наголосив, що турнір серед священиків має на меті показати чудову сторону спорту: братня єдність і братня допомога.

Організатором змагань став відділ душпастирства спорту УГКЦ, який очолює священик Стрийської єпархії о. Олег Кобель, за участю о. Михайла Піняги та Тернопільсько-Зборівської архиєпархії. У футбольних змаганнях взяли участь команди священиків та дияконів із Львівської, Івано-Франківської та Тернопільсько-Зборівської архиєпархій, Самбірсько-Дрогобицької, Хмельницької, Стрийської, Сокальсько-Жовківської, Коломийської й Мукачівської єпархій.

У напруженій, однак чесній та повній поваги до суперника боротьбі, заслужену перемогу здобули священнослужителі Стрийської єпархії, які у фіналі здолали команду Львівської архієпархії з рахунком 3-0. Третє місце посіла команда Івано-Франківської архиєпархії.

Після завершення змагань було проведено церемонію нагородження. Команди–призери турніру отримали пам’ятні кубки, які під спільні оплески учасників вручив о. Олег Кобель, який ще раз привітав переможців та подякував священикам, які прибули до Тернополя та взяли участь у турнірі.

Прес-служба Стрийської єпархії
за матеріалами //www.tze.org.ua