Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Хресна дорога вулицями Жидачева

14 квітня 2019 року, вісімнадцятий рік поспіль у п’яту неділю Великого посту вулицями міста Жидачева пройшла молитовна Хресна Дорога. Цьогоріч, велелюдна громада Жидачівщини, на чолі з численними священнослужителями спільно віддали шану Христовим стражданням і хресній смерті Спасителя. Традиційно перші стації Хресної Дороги зачитали біля храму Воскресіння Господнього.

О. Ігор Марусин у проповіді закликав кожного «збудитися» для подальшого свідомого християнського життя. Першими на свої рамена символічний хрест наклали священики. Хресна хода рушила вулицями древнього Удеча звичним маршрутом. Наступна зупинка – костел Успіння Пресвятої Богородиці. Після роздумувань і молитов громада вирушила до фігури Пресвятої Богородиці. Хрест продовжили нести представники церковного братства. Чергові стації і до вірних з духовним слово звернувся о. Леонід Григоренко, котрий наголосив, що важливо вміти співпереживати зі своїм ближнім, як це робить Христос, і лиш так можна пізнати Господа. До храму Святих Бориса і Гліба хрест несли представниці спільноти «Матері в молитві». Біля цієї церкви о. Ярослав Турик зачитав стації екологічної Хресної Дороги, а у проповіді закликав шанувати Богом сотворений й нам подарований світ, який сьогодні потребує нашої опіки.

Повертаючись до храму Воскресіння, хрест продовжили нести діти і молодь. На завершення отець Василь Юрів щиро подякував усім, хто долучився до спільної Хресної Дороги, і поблагословив на достойне продовження Великого посту. Усі миряни мали змогу особисто віддати шану хресту Господньому і подякувати за Божу Любов.