Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Хресна дорога вулицями села Вовчатичі

Неділя 14 квітня 2019 року, відбулася Хресна Дорога вулицями села Вовчатичі Жидачівського району. Із напутнім словом до парафіян звернувся отець Іван Барбуляк, настоятель храму с. Жирова, який зазначив, що «джерелом наших терпінь і страждань є наші ж немочі, яких ми допускаємося у житті. Тому сьогоднішня Хресна Дорога – це добра нагода проаналізувати своє життя і зрозуміти, що Бог є любов і прощення».

Ікони зі стаціями Хресної дороги Ісуса на Голгофу несли діти. Після оголошення стацій Спасителя з уст школярів 8-9-их класів линули розважання. Процесійна хода супроводжувалася виконанням страсних пісень, записаних Романом Неїжмаком. Зупиняючись у місцях духовної та світської історії, запрошені священики виголошували духовні науки. До кожного із присутніх були звернені мудрі повчальні настанови.

Повернувшись до храму, бажаючі мали добру нагоду приступити до Святих Таїнств Сповіді та Причастя і прослухати кінцеву духовну науку о. Андрія Чмира, сотрудника храму св. безсрібників Косми і Дам’яна м. Ходорова, про милостиню, піст і молитву. Опісля відбувся Молебень за здоров’я біля мощей св. безс. Косми і Дам’яна і помазання вірних єлеєм, освяченим на мощах святих.

День духовної віднови на парафії став днем очищення наших душ.

Повідомила Марія Ганущак
Фото Богдана Бирича