Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Хресна дорога в смт Дашава

У Хрестопоклінну неділю, 27 березня 2022 року, вулицями смт Дашава пройшла молитовна Хресна дорога. Особливим наміренням цієї молитви було заступництво за Україну та прохання про перемогу, про опіку Божу над нашими захисниками та усіма співгромадянами, які внаслідок війни росії проти України опинилися у скрутному становищі.  

Жителі та гості селища різного віку взяли активну участь у цій Хресній дорозі. Багато людей, які з тих чи інших причин не могли пройти увесь маршрут молитовної ходи, зустрічали її на роздоріжжях, на узбіччі дороги, біля своїх домів або старалися пройти бодай частину маршруту, щоб таким чином долучитися до цієї важливої духовної події.

Центром розважань були роздуми про страсті нашого Спасителя Ісуса Христа по дорозі на гору Голготу та про Його любов до людини. А також тексти стацій допомогали проводити паралелі із тим страсним шляхом, який зараз проходить наша Батьківщина страсного шляху Ісуса під хрестом.

Чотирнадцять стацій були прочитані вздовж усієї території селища. Похід супроводжував спів страсних пісень.

Усі разом єдналися в молитві заступництва за Україну, дякували Богові за велику Його любов до нас грішних і просили для себе вірності та витривалості у праведному житті.