Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Храмовий празник та освячення відновленого іконостасу у с. Сихів на Стрийщині

21 вересня 2019 року, парафіяни храму Різдва Пресвятої Богородиці с. Сихів Стрийського району відсвяткували храмовий празник. Святкові богослужіння зібрали чимало парафіян та гостей. Божественну Літургію у співслужінні запрошених священнослужителів очолив Судовий Вікарій Стрийської єпархії о. Степан Кузишин. У часі Літургії священики молилися в наміренні парафії, а також просили у Бога за заступництвом Пресвятої Богородиці миру і єдності в Україні. У цей день вірні чисельно приступили до Святих Таїнств Сповіді й Пресвятої Євхаристії.

На завершення Літургії, священики освятили новопозолочений іконостас храму, після чого о. Степан привітав парафіян з храмовим празником і вручив пароху храму о. Василю Милику подячну грамоту з нагоди 30-ліття священства від Преосвященного владики Тараса.

У свою чергу о. Василь подякував священнослужителям за спільну молитву, а також всім тим, хто долучився до організації храмового свята. По завершенні богослужіння на церковному подвір’ї, відбулося водосвяття, окроплення вірних свяченою водою та процесійний обхід довкола церкви.

Повідомила Оксана Милик