Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Катехитичний семінар провели для священиків у Ходорові

9 листопада 2018 року в м. Ходорів відбувся катехитичний семінар для священиків Ходорівського деканату.Такий семінар проводиться вже втретє на теренах Стрийськоїєпархії. Його мета – ознайомити присутніх із сучасною катехитичною літературою та новими напрацюваннями в галузі катехитики. Зустріч була відповіддю на прохання о. Мар‘яна Черепанича, протопресвітера ходорівського деканату та о. Романа Тимчишина, відповідального за катехитичне служіння в деканаті, щоб активізувати катехизацію та ознайомити звідки брати катехитичні матеріали.

Організатор семінару, о. Андрій Бінас, Голова Катехитичної Комісії Стрийської єпархії, свою доповідь розпочав з короткого представлення катехитичних матеріалів, які були видані до 1990 року. Відтак, було наголошено що катехизація, це не лише підготовка до першої св. Сповіді та урочистого св. Причастя, але й праця з дошкільнятами, підлітками, молоддю та дорослими. Для кожної вікової групи були представлені різні підручники, зошити та посібники для катехита. Наступним був огляд допоміжної катехитичної літератури з прикладами інтерактивних методів катехизації, сценаріїв, ігор. Окремо було виділено відео та аудіо матеріали для катехизації.

Після доповіді присутні священики мали змогу задати свої запитання та висловити свої пропозиції. Більшість запитань стосувалися створення біблійних гуртків на парафії та як їх проводити. Наступна подібна зустріч відбудеться із священиками унівського деканату.

о. Андрій Бінас, Голова Катехитичної Комісії Стрийської єпархії