Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

“Карітас” у Новому Роздолі: служіння в часі війни

Для Новороздільського БФ “Карітас” настав новий етап волонтерського служіння. У цьому тривожному часі організація старається творити добрі діла ще більше, нести Божу любов, допомагати тим, кому зараз важко.

Сьогодні БФ «Карітас»:
– допомагає армії, співпрацюючи із закордонними друзями з Англії, Німеччини, Польщі, Чехії, які стали для нашої могутньої держави великою підтримкою;
– завдяки партнерам з Львівської Освітньої Фундації змогли забезпечити укриття спальними комплектами;
– спільними зусиллями мешканців навколишніх сіл та освітніх закладів Нового Роздолу (ЗОШ І-ІІІ ступенів, закладів дошкільної та середньої освіти ІІІ ступеня, вищих навчальні заклади) доставили воїнам в перші 2 тижні критично необхідні речі: продукти, медикаменти, матраци. Також передали їм смачні, приготовані з великою любов’ю, домашні вареники, смажені пиріжки, млинці, салат «Олів’є»;
– виконує гуманітарні рейси до Чернігова, Кривого Рогу та Києва;
– забезпечує хлопців з територіальної оборони усім необхідним;
– допомагає внутрішньопереселеним особам, які прибули на територію нашої громади (їх близько 600 осіб);
– тісно і плідно співпрацюють із Новороздільською міською радою та організаціями: «АРРАТА», «УМХ» та «СКІФ»;
– волонтери навідуються до друзів «Карітасу». Близько 60 осіб отримують допомогу: продуктові набори та засоби гігієни;
– БФ «Карітас» також закликає усіх віруючих християн до молитовного захисту нашої держави. Рух «Домашня Церква» взяли активну участь у молитві на вервичках, які будуть передані захисникам. Також організація заохочує всіх дітей підтримувати воїнів своїми малюнками.

Спільнота «Карітасу вірить лише у краще: «Попереду нас чекає ще багато роботи. З Божою допомогою ми справимось. З Господом ми сильні! Ми віримо, що Україна ВОСКРЕСНЕ! Хай береже усіх нас Бог. Все буде Україна».