Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Капелани зі Стрийської єпархії взяли участь у XІI Всеукраїнській конференції військових капеланів УГКЦ

20-21 грудня 2018 року, в м. Києві відбувалася XІI Всеукраїнська конференція військових капеланів УГКЦ, яку організував Департамент військового капеланства Патріаршої Курії УГКЦ. В заході, гаслом якого є “Одягнувшись у броню праведності…”, взяли участь також представники Стрийської єпархії – голова єпархіальної комісії у справах душпастирства силових структур України, військовий капелан о. Михайло Кушнір та координатор військових та пенітенціарних капеланів Стрийської єпархії, капелан військової частини А2847 о. Юрій Лесишин.

Конференція розпочалася Архиєрейською Святою Літургією у Патріаршому соборі Воскресіння Христового у м. Києві, яку очолив Блаженніший Святослав.

Пізніше у Будинку офіцерів представники Збройних сил України, Національної гвардії та Державної прикордонної служби взяли участь у конференції та відзначили капеланів нагородами та грамотами за їх роботу, серед який і капелани зі Стрийської єпархії. Грамотою за служіння, жертовність, активну громадянську позицію, вагомий особистий внесок у здіснення душпастирської опіки у Збройних Силах України був нагороджений о. Михайло Кушнір, а о. Юрій Лесишин – відзнакою “За заслуги перед Збройними Силами України”.

На конференції новий заступник керівника Департаменту військового капеланства – о. Андрій Зелінський – представив нову стратегію розвитку.

Повідомив о. Юрій Лесишин