Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Капелан стрийських пластунів: “Різдво – це є час несподіванок і час сповнення пророцтва”

5 січня 2020 року, пластуни Станиці Стрий зібрались на щорічну традиційну зустріч “Різдвяна свічка”, на якій вони сходяться разом і спільно запалюють “свічечку” як символ духовної злуки всіх пластунів з українським народом.

У скаутському поясненні – палаючий вогник символізує очікування в період посту, повну жертовність. Світло є символом тепла, миру та злагоди, а також душевного спокою, любові до людей і до світу. Рівночасно цей промінчик – це солідарність зі всіма, хто є далеко, солідарність з убогими, поєднання з Христом, котрий народився в убогості.

Також цього дня пластуни познайомились зі своїм капеланом – о. Назарієм Юзвяком. “Різдво – це є час несподіванок і час сповнення пророцтва. Світло зорі вказало на місце де народився Ісус. І сьогодні ми маємо можливість запалити свої свічки “Вифлеємським вогнем” – світлом з того місця де народився Месія. Хай це світло просвітить та зігріє ваші серця і несіть його іншим людям, звіщаючи народження Ісуса”, – звернувся до пластунів їхній капелан.

Прес-служба Стрийської єпархії