Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

«Ісус Христос в моєму житті» – нічні чування у с. Підгірці

23 грудня 2018 року в селі Підгірці Стрийського району відбулися нічні чування, мета яких була подякувати Богу за рік який минає. На цих чуваннях були присутні учасники Марійських дружин сіл Підгірці та Верчани, о. Михайло Нанівський з молоддю с. Миртюки, Марійська дружина храму Володимира та Ольги м. Стрия , а також о. Орест Демко з молоддю смт. Дашава.

Чування розпочалися молебнем до Пресвятої Богородиці. Марійською дружиною с. Підгірці було представлено театралізоване дійство, у якому молодь закликала запросити Ісуса у своє серце і з його допомогою викорінити з нього грубість, лінь та заздрість, а прищепити такі чесноти як лагідність, працьовитість та доброзичливість.

Марійська дружина м. Стрий провела роздуми над Святим Письмом та торкнулась тем, котрі найбільше турбують сучасну молодь. Усі учасники чувань спільно провели Ісусову молитву в наміренні кращої долі для України, яку провів студент Тернопільської духовної семінарії бр. Роман Щурко. Молодь з с. Дашава спільно з парохом о. Орестом в супроводі музичних інструментів провели молитву «Тезе» яка надовго запам’ятається усім учасникам чувань.

Кульмінаційним моментом чувань стала Божественна Літургія в часі якої о. Орест Демко у своїй науці пояснив як уникати нагоди до гріха. По закінченні чувань у місцевому катехитичному класі за теплим чаєм молоді особи сіл поділились враженнями чувань та планували подальшу міжпарафіяльну співпрацю.

Повідомив бр. Роман Щурко