Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

ІІІ Міжконфесійний симпозіум за участю Єпархіального інституту душпастирства подружжя та сім’ї свв. Йоакима і Анни

За підтримки Інституту родини та подружнього життя УКУ та Центру міжконфесійного і міжрелігійного діалогу «Лібертас» у Львові відбувся IIІ Міжконфесійний симпозіум  «Чоловік та жінка: комплементарність у сучасному світі». Участь у заході взяли ректори освітніх закладів впливових в Україні християнських конфесій та деномінацій, зокрема: ректор Єпархіального інституту душпастрства подружжя та сім’ї свв. Йоакима і Анни Стрийської єпархії УГКЦ о. Тарас Бабій, ректор Вищої Духовної Семінарії ВДС Львівської Архідієцезії РКЦ о. Петро Бжеський, ректор Відкритого Православного Університету Святої Софії-Премудрості УПЦ МП о. Георгій Коваленко, ректор Української Баптистської Теологічної Семінарії УБТС д-р Ярослав Пиж.

В ході заходу було обговорено ряд питань, які стосуються тематики подружжя та сім’ї, а саме: сучасність та Церковне вчення про людську антропологію, роль та місце жінки у Католицькій Церкві, лідерство жінок у баптизмі, комплементарність чоловіка та жінки у сучасному світі.

Дані заходи проводяться з метою об’єднання сил представників різних релігій та християнський конфесій і деномінацій для утвердження об’єктивної правди про подружжя та сім’ю.

 

За матеріалами: family-institute.org.ua