Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Єпископи Стрийської єпархії взяли участь в молитовних святкуваннях 130-ліття Патріарха Йосифа та 20-ліття хіротонії митрополита Ігоря

17 лютого 2022 року, в Архикатедральному Соборі св. Юра у Львові було звершено Архиєрейську Божественну Літургію з нагоди 130-річчя від дня народження Патріарха Йосифа Сліпого, а також двадцятиріччя єпископської хіротонії Архиєпископа і Митрополита Львівського Високопреосвященного владики Ігоря Возьняка. Участь в урочистостях взяли владики Тарас і Богдан.
Слово проповіді до вірних промовив Преосвященний владика Петро, єпископ-помічник Сокальсько-Жовківської єпархії.
По завершенні Літургії було зачитано грамоту від Блаженнішого Святослава, Отця і Глави УГКЦ, з нагоди двадцятиліття хіротонії Митрополита Ігоря. Своїм словом Предстоятель Церкви наголосив на визнанні гідності жертовного Архиєрейського служіння владики Ігоря: «Ваше служіння як Архиєпископа Львівського є прикладом доброго пастиря, який кладе душу за своїх овець (пор. Ів. 10,11). Для тисяч вірних нашої Церкви Ви стали турботливим батьком, ревним проповідником Христової правди… Прохаючи в милосердного Господа винагородити Вас сторицею за Ваші старання, складаємо Вам сердечну подяку та висловлюємо визнання і похвалу».
На завершення Митрополит склав щиру подяку всім присутнім, зокрема, єпископам і духовенству, що долучилося до молитовного святкування цього дня, служителям, співцям та вірним. Кількома словами владика Ігор пригадав подію своєї хіротонії, яку прийняв з рук Блаженнішого Любомира в Архикатедральному Соборі святого Юра 17 лютого 2002 року. Висловлюючи вдячність тим, хто молитовно супроводив його, Митрополит також побажав усім Божих благодатей та уділив благословення.
Джерело: ugcc.lviv.ua