Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Єпископ зі Словаччини очолив Архиєрейську Божественну Літургію в Перемишлянах

8 січня 2022 року, в день свята Собор Пресвятої Богородиці, на запрошення Преосвященного владики Тараса до Прокатедрального храму святого Миколая в м. Перемишляни завітав єпарх Кошицький для католиків візантійського обряду в Словаччині владика Циріл Василь, який очолив святкову Архиєрейську Божественну Літургію. За традицією, при вході до храму, просячи благословення, єпископів вітали діти та молодь парафії на чолі з парохом отцем Віктором Мельником.

З проповіддю до присутніх звернувся владика Тарас, який роздумуючи над Таїнством воплочення Божого Сина, закликав просити у своїх молитвах, “щоб Господь дарував нам смирення і віру, з якою святий Йосиф дивився на дитину, зачату Дівою Марією від Святого Духа” та “споглядати таїнство нашого спасіння, започатковане народженням Божого Дитятка з любов’ю, з якою на нього споглядала Богородиця, щоб ми змогли розпізнавати присутність Бога в людях”.

По завершенні Літургії владика Циріл подякував владиці Тарасу та всім присутнім за спільну молитву та побажав провести Різдвяні свята з Божою благодаттю, прославляючи Бога з любов’ю та радістю в серцях. Відтак усі спільно заспівали духовний гімн “Боже, великий, єдиний” та заколядували, славлячи Христове Різдво.

Пресслужба Стрийської єпархії
Світлини: Оля Маркевич