Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Єпархіальний Центр Івана Павла ІІ – навчати та формувати маленьких християн

Єпархіальний Центр розвитку дітей та молоді ім. святого Папи Івана Павла ІІ – розвитково-навчальний заклад, який вже шість років діє у Стрийській єпархії. Його метою роботи є формування у дітей християнського світогляду та цінностей, що ґрунтуються на Святому Письмі, Традиції та навчанні Церкви, а також всебічний розвиток особистості та підготовка до школи. У навчальній програмі, поряд з катехизацією — читання, письмо, математика, малювання, музика і англійська мова. Дошкільну підготовку в Центрі щороку проходять близько 100 дітей віком від 3 до 6 років.

Весь процес навчання розроблений на основі сучасних методик, згідно з програмними вимогами дошкільної освіти, відповідно до кожної вікової групи дітей. У підготовці дітей використовуються інтерактивні методи праці та індивідуальний підхід до кожного вихованця. Всі маленькі учасники поділені на групи та мають можливість займатися з кваліфікованими педагогами.

В умовах військового стану в Україні, заняття в Центрі тривають з вівторка до п’ятниці з 10:00 до 12:00 год. та розпочинаються і закінчуються спільною молитвою. В перервах між заняттями відбувається цікава розважальна програма. Адреса Центру: м. Стрий, вул. Івана Павла ІІ, 10.