Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Єпархіальний інститут свв. Йоакима і Анни розпочав вишколи для викладачів Центрів передподужнього приготування

21 березня 2019 року, в м. Стрию розпочалися вишколи викладачів Центру передподружнього приготування Єпархіального інституту душпастирства подружжя та сім’ї свв. Йоакима і Анни.

Перший тур навчання розпочався із розгляду «Канонічного та цивільного права» стосовно укладення шлюбу та «Психології сімейного життя». Зустріч проходила у два етапи. У першій частині передбачалося представлення самої лекції на основі PowerPoint презентацій та коротеньких відеороликів, які покликанні спростити розуміння та засвоєння з боку наречених поданої інформації. Відтак у другій, – учасники мали можливість запропонувати на обговорення різні складні ситуації, які виникали у практиці на передподружніх навчаннях. Зокрема мова ішла про випадки приготування неповнолітніх осіб чи у старшому віці, подібності та відмінності церковного і цивільного права у питаннях шлюбу, як і психологічних особливостей перебігу подружнього життя.

Навчання проводиться з метою покращення якості викладів та підвищення кваліфікації викладачів у всіх дев’яти відділеннях Центру перед подружнього приготування Єпархіального інституту душпастирства подружжя та сім’ї  свв. Йоакима і Анни.

Наступні вишколи заплановані із «Богослов’я подружжя», «Біоетичних аспектів подружнього життя» та «Відповідального батьківства».

Адміністрація Єпархіального інституту
душпастирства подружжя та сім’ї свв. Йоакима і Анни