Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Глава УГКЦ закликає підтримати пожертвами будівництво музею жертв Голодомору

Меморіал присвячений увіковічненню пам’яті жертв Голодомору у Києві є особливим місцем: місцем пам’яті, місцем молитви, місцем правди. Згідно з запланованим проектом, Музей Голодомору має стати центром, де ми зможемо зібрати по крупицях і зберегти пам’ять про тих, кого намагалися витерти з історії нашого народу і нашої землі. Увіковічнення жертв Голодомору є справою святою.

Я як член Наглядової ради проекту творення Музею Голодомору хочу звернутися до усіх людей доброї волі, до усіх українців та усіх християн: сьогодні це є НАШ святий обов’язок своїми особистими внесками підтримати будівництво Музею Голодомору. Кожен меценат, який долучиться своїм внеском до цього проекту, удостоїться честі, що його ім’я буде вписане в історію творення Музею.

Майбутній Музей не лише збиратиме інформацію про жертв Голодомору, а стане осередком наукової праці і вивчення цього жахливого геноциду. Він також стане центром пам’яті і молитви. Ми знаємо, як багато родин, рідні яких загинули в часи Голодомору, не знають, де поховані їхні близькі, не мають навіть де за них помолитися, не знають, на якій могилі запалити свічу. Сьогодні є особливим завданням і святим обов’язком кожного з нас зробити все, щоб пам’ять про жертв не згасла.

Отож, нехай цей проект творення Музею Голодомору стане всенародною справою, а кожен з нас відчує свій обов’язок долучитися до збереження пам’яті і до того, щоб зерна правди у наш час проросли і були збережені для майбутніх поколінь, для наших нащадків.

Платформа Зерна правди є доступною для благодійних внесків за посиланням: www.zernapravdy.org.

Зробити внесок, можна перейшовши з посиланням https://www.zernapravdy.org/uk/campaigns/sprout-the-grains-of-truth-together-with-his-beatitude-sviatoslav/

 

Платформа Зерна правди є доступною для благодійних внесків за посиланням: www.zernapravdy.org.

Департамент інформації УГКЦ