Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Глава УГКЦ привітав владику Тараса Сеньківа з нагоди 60-річчя

Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав привітав вітальною грамотою владику Тараса Сеньківа, Єпарха Стрийського, з нагоди 60-річчя з дня народження.

«У цей святковий день дякуємо Господеві за дар Вашого життя, святительського служіння та всі дари, якими Він так рясно Вас наділив і які Ви щедро примножили впродовж свого служіння Богові й Церкві. Святкування Вашого ювілею – це велика подія для всіх нас. Разом із Вами заносимо до престолу Всевишнього наші молитви, дякуючи Йому за те, що покликав Вас на дорогу жертовної посвяти Церкві та рідному народові», – йдеться у тексті грамоти.

Глава Церкви відзначив, що отримавши свячення з рук ісповідника віри владики Павла Василика, владика Тарас розпочав священнодіяти ще тоді, коли наша Церква перебувала в катакомбах.

«Ваша ревна молитва, любов до Бога, вірність Папі Римському стали великим благословення для страдницької Церкви, яка невдовзі вийшла з підпілля», – пише Предстоятель УГКЦ у привітанні.

«Сьогодні для вірних Стрийської єпархії Ви є прикладом доброго пастиря, який кладе душу за своїх овець, і ревного проповідника Євангелія Господа нашого Ісуса Христа. Не можна оминути увагою і Вашої активної участі в діяльності Синоду Єпископів УГКЦ, яка не один раз вплинула на прийняття важливих рішень», – мовиться у тексті грамоти.

Блаженніший Святослав склав владиці Тарасу сердечну подяку та висловив визнання та похвалу.

«Нехай благодать Святого Духа супроводжує Вас та допомагає Вам виконувати Божу волю. Поручаю Вас заступництву Пресвятої Богородиці. Нехай Вона покриває Вас своїм покровом і буде Вашою молільницею та помічницею в усіх потребах», – побажав Предстоятель УГКЦ.

Департамент інформації УГКЦ