Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Формаційний семінар для педагогів провели у Жидачеві

3 квітня 2019 року для педагогічного колективу освітнього закладу “Жидачівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2” було проведено формаційний семінар “Практика віри на щодень для вчителя, який провів голова комісії освіти і виховання Стрийської єпархії диякон Остап Микитчин.
Учасники семінару розмірковували про духовне життя і професійне зростання педагогів, особистісний вимір учительського служіння… В часі семінару було спільно опрацьовано актуальну тему супервізії в освіті як інструменту не тільки професійної, але і духовної підтримки та розвитку, наставництва. Педагоги отримали корисні матеріали для особистісної та духовної формації, а також поштовх до нових ініціатив.
“Постійна формація вчителя є надзвичайно необхідна, бо як каже прислів’я, вчитель має постійно черпати з джерел, щоб бути потоком “свіжої і чистої” науки. Такими джерелами є християнські духовні скарби, а також постійний процес особистісного самовдосконалення. Адже вчитель завжди покликаний свідчити особисту віру та мудрість”, – ділиться своїми враженнями від семінару директор навчального закладу пані Оксана Мальцева.