Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

«Енергозбереження і відповідальне ставлення до відходів» – головна тема екомісій у м. Бібрка

16 вересня 2022 року в м. Бібрка на запрошення отця-декана Миколи Коваля та його сотрудника о. Олега Олійника побував референт Бюро екології Стрийської єпархії УГКЦ о. Олег Кобель. Традиційно від середини вересня до середини жовтня в УГКЦ проходить Час Створіння. Екореференти в кожній єпархії відвідують парафії з екологічними місіями, які включають 3 напрямки: парафія, освіта і місцеве самоврядування.

Екомісії у м. Бібрка розпочалися з Божественної Літургії у деканальному храмі Покрови Пресвятої Богородиці. Представник екобюро очолив Божественну Літургію і виголосив проповідь, що містила заклик до екологічного навернення і зміни ставлення до сотвореного Богом світу. Навівши приклади екологічних гріхів, які найчастіше дошкуляють нашим вірним, проповідник закликав до добрих діл, якими ми можемо виявити віру в Бога Творця.

Після Служби Божої у Народному Домі відбулася зустріч з представниками місцевої влади та осередків закладів культури. Слухачі дізналися про діяльність Бюро екології, здобутки багатолітньої праці, а також про спільні напрямки діяльності в царині енергозбереження і відповідального ставлення до відходів.

Про проблеми і здобутки громади говорив місцевий Голова ОТГ п. Роман Гринус, затупник п. Оксана Довгаль та присутні гості. Вагомим здобутком зустрічі стало бажання провести презентації діяльності Бюро екології у Народних домах, школах та бібліотеках навколишніх сіл.

Джерело: https://ecoburougcc.org.ua/