Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Енергетичні набори з дитячими малюнками для захисників України формують парафіяни з Фалиша на Стрийщині

Одразу з початком війни в Україні, вірні парафії с. Фалиш, згуртувавшись здійснювали збірки продуктів для захисників, а також вирішили формувати енергетичні набори для наших захисників. Цікаво, що до створення таких наборів, різного віку парафіяни можуть бути задіяні в різний спосіб – чимало тих, хто приносять необхідні інгредієнти для продуктових наборів (горіхи, чорнослив, курага, арахіс, родзинки, цукати, сушені банани, журавлина); молоді парафіяни зголосилися у бажанні формувати та сортувати набори. Та найбільш символічною є участь наймолодших жителів села – до кожного пакетика енергетичного набору вкладають особливу складову – дитячі малюночки зі словами підтримки нашим військовим.

Минулого тижня було сформувано 476 таких наборів, зараз збирають інгередієнти для формування наступних. Цього року, навіть на традиційні великопосні заупокійні богослужіння, парафіяни радо відгукнулися й погодилися замість звичних пожертв – складати саме необхідні складники, з яких формуються енергетичні набори, чи інші продукти тривалого зберігання. Усі результати спільної праці передають захисникам через співпрацю з Стрийським Пластом, який забезпечує транспортування.

“Цікаво, що одна з парафіянок зазначила – навіть сама участь та праця в виготовленні наборів, дали їй можливість перестати щохвилини читати новини й не відчувати себе безпорадно. Є відчуття – що кожен може у різний спосіб, а особливо у час Великого Посту, своїми можливими пожертвами та працею єднатися у спільній боротьбі нашого народу, бо ми усі переконані, що переможемо, бо з нами Бог!”, – каже парох о. Тарас Ляшок.

Пресслужба Стрийської єпархії