Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Еко-казку про відповідальність за створіння презентували у Стрию

19 лютого 2019 року в м. Стрию відбулася презентація нової дитячої книги “Їжачок рятівничок”. Ця екологічна казка видана стараннями Бюро екології УГКЦ нещодавно  і присвячена темі підпалів сухотрав’я. Автор казки о. Олег Кобель, референт екобюро у Стрийській єпархії презентував свою казку дітям першого класу Стрийської гімназії у приміщенні Стрийської районної бібліотеки для дітей.
Бібліотекарі розповіли дітям про те, як створюються книги. А відтак, священик розповів дітям про те, як і для кого задумувалася ця казка про їжачка Гачка. Зокрема, він наголосив на тому, що це особлива форма проповіді, зверненої до дітей на тему відповідальності за створіння. Дітям казка дуже сподобалася, вони жваво обговорювали проблеми, які можуть принести підпали рослинності.
На завершення зустрічі діти побавилися в гру на знання фауни. Переможець гри отримав книжку в подарунок. Спільне фото та взаємні подяки були наприкінці цієї презентації. Наступна така зустріч має відбутися в часі Великого Прсту для старших школярів.
Місцеве телебачення зняло невеличкий сюжет про презентацію і взяли інтерв’ю в автора. Зацікавилися цією подією і місцеві друковані видання.
Повідомив о. Олег Кобель