Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Дві релігійні громади зі Стрийської єпархії  розпочали навчання у «Школі відповідального служіння»

Твори! Гуртуй! Змінюй! Саме під таким гаслом 2-4 жовтня в семінарії оо. Василіян у смт. Брюховичі пройшов перший навчальний модуль третьої Школи відповідального служіння.

Учасниками цьогорічної Школи стали 6 релігійних громад з різних куточків України, зокрема дві з них зі Стрийської єпархії:

  • Парафії Стрітення ГНІХ, УГКЦ зі с. Трибоківці Львівської обл., о. Анатолій Доманський;
  • Парафії Св. Юрія Побідоносця, УГКЦ зі с. ЛаданціЛьвівської обл., о. Іван Городиський.

Під час триденного навчання учасники розпрацювали ідею проекту, проаналізували потенціал своїх громад, виявили наявні ресурси та яких ще потребуватимуть. Дізналися про інструменти командотворення та сформували комунікаційну стратегію проекту.

Довідка:

Школа відповідального служіння – це унікальна річна модульна программа ефективного розвитку громади. У процесі навчання учасники працюють над власним проектом та розробляють методи локального фандрейзингу у супроводі менторів. По завершенні програми беруть участь у конкурсі грантів та мають можливість отримати фінансування для реалізації своїх проектів, що дозволить послідовно та стабільно розвивати громаду. Цьогорічна Школа має на меті залучити т аактивізувати молодь у громадах. Водночас дати інструменти співпраці молодшого та дорослого поколінь.