Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Духовно-психологічну реабілітацію для ветеранів АТО/ООС провели в Дрогобичі

Війна, що триває на Сході нашої держави ось уже шостий рік, завдає видимих, а ще частіше невидимих ран. Вони болять, не дають повноцінно жити, забирають сили, а навіть і руйнують родинне життя. Молячись про мир та спокій у нашій країні, цьогоріч в часі Великого Посту всі парафії Cтрийської єпархії долучились до акції «Великопосна милостиня», що проводилась вже вдруге. Вірні, відмовившись від чогось малого, стали учасниками великого – процесу духовного та психологічного відновлення наших воїнів та їх родин. Черговий курс духовно-психологічної реабілітації під керівництвом владики Богдана Манишина відбулася в реколекційному центрі “Емаус” в місті Дрогобич з 27 жовтня до 2 листопада 2019 року. Учасниками стали ветерани АТО/ООС та їхні дружини зі Стрия, Нового Роздолу, Львова, Чернівців, Нікополя, Миколаєва та Житомира.

Під час реабілітації, поряд з програмою духовного та психологічного відновлення для учасників було організовано дозвілля, які мали екскурсію в старовинній церкві св. Юра, піднялись на ратушу в Дрогобичі, відвідали музей ваг та музей і садибу Івана Франка в с. Нагуєвичі, відновили сили в СПА-центрі в Трускавці, взяли участь в персональній фотосесії в талановитого фотографа Марії Тяжкун. Відвідали реабілітаційний центр «Назарет» для узалежнених осіб та побували в музеї «Тюрма на Стрийській», де подякували бійцям, що не допустили ворога в глибину країни, як це сталося в 1939 році. З воїнами щодня працювала с. Онуфрія Бачинська СНДМ, яка є фізичним реабілітологом, а також психологи Марта Гладій та Мар’яна Бісик, духівники о. Роман Спірц та о. Володимир Пігічин.

За тиждень, який учасники реабілітації провели разом, усі стали командою, навіть довелося рятувати старенького чоловіка, що перекинувся на власному авто, не впоравшись з керуванням. Таким чином всі відчули справжнє братерство Українців, які хочуть і вміють допомагати один одному, а особливо відчували невидиму Божу руку, яка вела кожного власним шляхом до відновлення повноти життя, джерелом якого є Господь. Слава Богу за все!

Повідомив о. Володимир Пігічин