Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Духовно-психологічна віднова для батьків загиблих воїнів

Однією з ініціатив, спрямованих на допомогу постраждалим від війни на Сході України, у Стрийській єпархії є духовно-психологічна віднова. Цьогоріч, з 23 по 26 грудня, протягом чотирьох днів, у Патріаршому домі, що на Хуторівці (м. Львів) гостинно приймали 18 матерів та батьків загиблих воїнів АТО/ООС.

За словами батьків героїв, такі зустрічі в сучасних умовах вимушеної ізоляції для них є вкрай необхідними та важливими, адже дають можливість перебувати в одній спільноті людям, яких об’єднують одні пережиття. Перебуваючи в атмосфері щирості та відкритості, чуючись огорненим турботою, наші батьки змогли відновити свої душевні та фізичні сили.

Для добра учасників реабілітації працювала команда психологів – пані Марта Гладій та пані Мар’яна Бісик, фізичну реабілітацію провадила сестра Онуфрія Бачинська ССНДМ, духовний супровід провадили о. Володимир Пігічин, о. Ярослав Микитчин та диякон Руслан Бліхарський.

Духовно-психологічна віднова у стінах Патріаршого Дому проходила з дотриманням всіх приписаних санітарних норм та вимог, за що ми висловлюємо особливу подяку гостинним господарям.

Особливу подяку  прагнемо скласти  всім священикам та всьому персоналу Патріаршого Дому. А також о. Севастьяну Дмитруху, засновнику музею Митрополита Андрея Шептицького; настоятелю храму святого Юра о. Роману Кравчику; директору-розпоряднику Львівського Оперного театру імені Соломії Крушельницької пану Андрію Митрогану, а також гурту «Sofi bend» та семінаристам Львіської Духовної Семінарії Святого Духа УГКЦ за чудовий концерт та молитовний супровід.

Втілити цей благий намір вдалося завдяки фінансовій підтримці о. Романа Пітули, настоятеля катедри та вірних храму Непорочного Зачаття Діви Марії м. Філадельфія, що є значущим прикладом солідарності всіх українців з різних куточків світу.

Дякуємо Богу, що нас зібрав та дав нам можливість взаємно обдаровувати один одного любов’ю та відкривати для себе доброту Бога.

 

Повідомив о. Володимир Пігічин