Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Духовно-психологічна віднова для родин ветеранів АТО/ООС

Усвідомлюючи важливість продовження праці з допомоги військовим та їх сім’ям, на початку березня, силами Стрийської єпархії було організовано чергову духовно-психологічну віднову (реабілітацію) для родин ветеранів АТО/ООС. Вже вкотре в реколекційно-просвітницькому центрі «Еммануїл», поблизу міста Дрогобич, було створено добрі умови та відповідну атмосферу для успішного проведення цієї реабілітації. Як завжди, вся увага була зосереджена  на скріпленні сімейних стосунків, адже саме родина є тим середовищем, де особа після війни покликана знайти співчуття  і розуміння, міцну опору для творення наступних кроків у житті.

«Ми були щасливі отримати запрошення на цю реабілітацію, оскільки вже були учасниками попередньої, і відчували, що наново пережити духовну та психологічну віднову для нас є дуже важливим. Ми, також , чулися в обов’язку запросити стрийських друзів, родину військових, які вперше побували на цьому заході, і радіємо, що наша спільнота розростається, щораз більше людей отримують такий потрібний для них ресурс для подальшого життя», – засвідчують Петро і Галина Кушик,  родина військових зі Стрия.

«Те, що робить Греко-Католицька Церква для ветеранів на нашу думку і є справжньою реабілітацією, відновленням духу, душі і тіла», – діляться враженнями Сергій і Наталя з Івано-Франківська. В підтримку їм розділяють почуття радості та гордості за плоди праці та добрих діл Української Греко-Католицької Церкви родина Тимощуків, Оксана і Тарас з Нового Роздолу.

«Вся атмосфера, яку ми тут переживаємо, сприяє підняттю духу, відновленню сил. Перебування у середовищі однодумців додає наснаги і надалі боротися за Україну з Богом у серці та молитвою на устах», – Анжеліка і Віктор з Нікополя.

Ці кілька днів є нашим  дарунком для тих, хто був готовий віддати своє життя за Батьківщину. Ці реабілітації стали можливими завдяки солідарності всіх вірних Стрийської єпархії, які складали свої пожертви під час акції «Великопосна милостиня», а також за фінансової підтримки о. Романа Пітули, настоятеля та вірних катедрального храму Непорочного Зачаття Діви Марії м. Філадельфія (США), що у такий спосіб виявляють свою солідарність та підтримку народові України. Духовно-психологічна віднова відбувається завдяки праці команди під проводом єпископа-помічника, владики Богдана Манишина. Варто зазначити, що над психологічно-духовним супроводом учасників реабілітації трудилися духівник о. Володимир Пігічин, о. диякон Руслан Бліхарський, психологи-психотерапевти Мар’яна Бісик та Марта Гладій, фізичною реабілітацією опікувалась сестра Онуфрія Бачинська ССНДМ.

Повідомив о. Володимир Пігічин