Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Духовно-патріотичний табір “Гуркало-2019”

11- 16 серпня, на галявині неподалік водоспаду Гуркало у Сколівському районі відбувся духовно-патріотичний табір “Гуркало-2019”, який зібрав довкола себе понад 70 юних патріотів із ГО Апостольська Чота (м. Городок) та молоді з різних куточків Львівської області.

П’ять днів довгоочікуваного табору минули як одна мить, проте залишили море вражень, позитивних емоцій та океан посмішок на обличчях юнаків та дівчат. Кожен з продуктивних днів розпочинався спільною молитвою та виконанням Державного Гімну України, а завершувався виконанням гімну ОУН “Зродились ми великої години” та вечірньою молитвою.

Оскільки цьогорічний табір був присвячений непересічним постатям ОУН й УПА, то учасники були поділені на 4 рої, такі як: рій ім. Євгена Коновальця, ім. Степана Бандери, ім. Романа Шухевича та рій ім. Кирила Осьмака.

Ситні й апетитні страви польової кухні, купання у кришталево чистому водоспаді Гуркало, стрільба з лука, цікава гра “Пейнтбол”, – і це ще не все, що чекало на учасників табору. Усі бажаючі також мали змогу підкорити вершину гори Параска. Упродовж тижня хлопці та дівчата не лише відпочивали та веселились, але й слухали уроки катехизації та патріотичні лекції, а також мали змогу переглянути Фільм “Незламні”. А вечірні ватри з піснями остаточно здружили молодь. 

На завершення табору молодь взяла участь у Святій Літургії, а опісля відбулося представлення роїв у у військово – патріотичному конкурсі “Впоряд”. Трохи втомлені, однак щасливі всі повернулись до своїх домівок.

Джерело: фейсбук сторінка спільноти
“Апостольська Чота” м. Городок