Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

“Допоки не будете звіщати Євангеліє – ніхто не повірить в Бога”, – владика Тарас до нововисвячених священників

19 січня 2021 року в катедральному храмі Успіння Пресвятої Богородиці в м. Стрий Преосвященний владика Тарас, єпарх Стрийський, уділив Таїнство Священства трьом дияконам: Івану Кривецькому, Олегу Олійнику та Андрію Грициняку.

Звертаючись до нововисвячених ієреїв, владика Тарас вказав їм на три основні завдання, які вони мають сповнити у своєму служінні. “Допоки не будете звіщати Євангеліє – ніхто не повірить в Бога. Ваше слово має бути натхненим Святим Духом. Але спершу воно має бути словом вашого переконання”, – сказав єпископ, говорячи про перше завдання священника.

Далі владика говорив про Таїнство Покаяння, в якому людям дарується відпущення їхніх гріхів: “маєте об’являти світові Боже милосердя, торкатися зранених людських душ своєю добротою і говорити про Бога, котрий всім прощає”

“Будьте з Христом на вершині Його жертви, бо кульмінацією життя священника є Євхаристійна жертва. Нехай ці три стовпи вашого служіння будуть для вас основою та натхненням, щоб ви могли відважно і беззастережно дарувати своє життя Христові, пам’ятаючи, що той, хто витриває до кінця, буде спасенний”, – підсумував владика Тарас.

Прес-служба Стрийської єпархії