Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

«Для Бога вони завжди живі», – владика Тарас про Героїв Небесної Сотні та воїнів полеглих на Сході України

20 листопада 2020 року, напередодні Дня Гідності та Свободи, біля Алеї пам’яті Героїв Небесної Сотні поблизу села Фалиш Стрийського району, представники громадськості Стрийщини схилили голови в скорботі й пошані перед мужністю та героїзмом загиблих на Майдані та на Сході України. У спільній молитві, яку очолив Преосвященний владика Тарас (Сеньків), Єпарх Стрийський, присутні помолилися за упокій полеглих Героїв нашого часу, які повстали на захист демократичних цінностей та національних інтересів нашої держави.

Після заупокійної панахиди, звертаючись до присутніх, єпископ зазначив, що «коли ми молитовно згадуємо наших Героїв – цим самим визнаємо віру у воскресіння мертвих і життя вічне. Це для нас вони відійшли з цього життя, а для Бога вони завжди залишаються живі. Вони приєдналися до великого сонму наших братів і сестер, котрі своє життя поклали у боротьбі за волю і незалежність нашого народу. І сьогодні вони є тою жертвою, заради якої Бог нам дає свої благодаті навіть тоді, коли зрада, лицемірство і підлість ніяк не можуть щезнути з нашого суспільного і державницького життя. Віра у воскресіння з мертвих і життя вічне є джерелом відваги також і для усіх нас, щоб стати проти беззаконня, лицемірства, і всього того, що ранить не тільки на лінії фронту, але все наше суспільство».

«Дякуймо Богові за те, що дає нам таких синів і дочок, які не вагаючись стають “небесним заборолом” проти ненависті і підлості загарбників. Нехай вони перед престолом Всевишнього Бога випрошують для нашого народу миру і єдності, щоб ми не змарнували, а зберегли те, що вони здобули ціною власного життя», – сказав на завершення владика Тарас.

Прес-служба Стрийської єпархії