Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Діти зі Стрийської єпархії долучилися до ініціативи Святішого Отця «Мільйон дітей моляться разом»

18 жовтня, діти з різних частин земної кулі об’єднали свої молитви на вервиці за мир та єдність у всьому світі. Захід відбувся з ініціативи Папи Франциска, який проголосив місяць жовтень 2019 року надзвичайним місійним місяцем та бажає спрямувати цьогорічну молитовну ініціативу у цьому руслі, де діти моляться за місіонарів і численні покликання до цього стану, а також за мир і єдність у світі.

Сотні храмів Української Греко-Католицької Церкви також долучилися до цієї прекрасної ініціативи. Цю ідею підтримали також діти в парафіях Стрийської єпархії, щоби в спільній молитві своїми невинними серцями випросити у Господа миру та єдності.

Молитву дітей на вервиці в храмі свв. Володимира і Ольги у м. Ходорів організував парох храму о.Тарас Гриців. Священник особисто прийшов благословити молільників та подякувати дітям за їх участь в цій прекрасній акції, а також розповів про значення та численні свідчення див за посередництвом вервиці. Молитва розпочалася о 16:00 год. В ній взяли участь молільники з різних куточків міста. Діти вишикувались у формі великої вервиці, а кожна дитинка символізувала зернятко вервиці, що скріплене вишитим рушником. До дитячих молитов доєднались також члени парафіяльної спільноти «Жива Вервиця».

Цього ж дня учні КЗ ЛОР “Підгірцівська спеціальна школа І-ІІІ ст.” разом з о. Богданом Дмитрівим долучилися до всесвітньої молитви дітей на вервиці за мир і єдність у світі. “Ми хочемо бути поруч зі всіма і разом ставати кращими, молитовно єднатися один з одним задля спільної мети – панування миру та єдності у світі. Отець Піо обіцяв: «Коли мільйон дітей молитимуться Розарій, тоді світ зміниться». Дитяча молитва мільйонів дітей по цілому світі – то велика сила, здатна здійснити справжні дива”, – зазначив о Богдан.

До молитовної ініціативи долучився також і БФ «Карітас Стрийської єпархії»: молодь з обмеженими можливостями, яка відвідує соціальний центр при БФ “Карітас”, а також юні учасники проекту “Національна мережа дітей та сімей”, спільно молилися на вервиці за мир в Україні та всьому світі. Слід додати, що ініціатива «Мільйон дітей моляться вервицю» в цьому році вперше започаткована Святішим Отцем Папою Франциском, однак цілком ймовірно стане постійною.

Прес-служба Стрийської єпархії