Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Божественна Літургія та ієрейське рукоположення у Стрию

10 квітня 2022 року, Преосвященний владика Тарас Сеньків, єпископ Стрийський очолив Архиєрейську Божественну Літургію в катедральному храмі Успіння Пресвятої Богородиці у Стрию та рукоположив у пресвітери диякона Владислава Шалату.

Звертаючись до присутніх з проповіддю в контексті вшанування пам’яті святої Марії Єгипетської, владика Тарас роздумував над змістом євангельського уривку про Христа, який у домі Симона фарисея відпустив гріхи жінці-грішниці. На завершення проповіді, владика Тарас закликав до молитви за місто Маріуполь та його захисників.

Після Великого Входу на Божественній Літургії відбулося ієрейське рукоположення. Кандидат до священства, після трьох обходів довкола престолу, зачитав ісповідь віри. Опісля владика Тарас прочитав молитви ієрейських свячень. Відтак нововисвячений пресвітер був облечений у священичі ризи: епітрахиль, пояс, нарукавники та фелон, а також отримав служебник, після цього ставши до престолу разом з єпископом та священниками служив Божественну Літургію.

Після закінчення Літургії, владика Тарас привітав новопоставленого отця Владислава, побажавши йому завжди бути вірним своєму служінню та сповняти Божу волю там, де Господь його покличе. Насамкінець, у стіп Ліської чудотворної ікони Пресвятої Богородиці, усі спільно помолилися за наших захисників, перемогу, мир та єдність українського народу.

Пресслужба Стрийської єпархії