Стрийська Єпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

Близько 100 дітей зі Стрийської єпархії взяли участь у християнській інтелектуальній грі «Що?Де?Коли?»

9 листопада 2019 року, близько 100 дітей – учнів парафіяльних катехитичних шкіл віком від 10 до 17 років з 16-ти деканатів Стрийської єпархії взяли участь у християнській інтелектуальній грі «Що?Де?Коли?» на тему: «Дари і плоди Святого Духа».

Метою заходу, який організувала і провела Катехитична комісія, було ознайомити дітей та молодь із катехизмовим вченням про дари і плоди Святого Духа; усвідомлення важливості розвитку дарів та принесення плодів у християнському житті; заохочення до наслідування чеснот священномученика Климентія Шептицького та інших святих. Базовим підручником для приготування команд до гри були навчальні матеріали для учнів 5-11 класів «Дари і плоди Святого Духа», видані у 2019 році Катехитичною комісією КГВА УГКЦ.

Перед початком, учасників привітав Голова Катехитичної комісії о. Андрій Бінас, який побажав дітям успіхів і розпочав гру спільною молитвою.

Переможцями у молодшій віковій категорії (10-13 років) стала збірна команда учасників із с. Антонівка та с. Жирівське з Журавнівського деканату під керівництвом відповідального за катехизацію у деканаті о. Олександра Варцаби. Друге місце отримала збірна команда м. Новий Розділ Новороздільського деканату, яку готувала катехит парафіяльної катехитичної школи Св. Володимира п. Наталя Верхоляк, а третє – команда з парафії Всіх Святих Українського Народу м. Стрий, яку готували сестри Воплоченого Слова.

У старшій віковій категорії (14-17 років) перемогла також команда дітей із с. с. Антонівка та с. Жирівське з Журавнівського деканату. Друге посіла команда з парафії Всіх Святих Українського Народу м. Стрий, а третє – команда дітей із с. Рудники (церква Святого Архистратига Михаїла) Миколаївського деканату, яку готували катехити п. Галина Потічна та п. Ольга Богоніс. Учасники гри отримали пам`ятні грамоти, а переможці – дипломи та молитовники. Наступний крок – участь переможців єпархіального рівня у змаганнях всеукраїнського рівня, які відбудуться 23 листопада 2019 року. Завершилася гра нагородженням переможців та спільною фотографією.